Co o nás napsali naši klienti

Spokojenost našich klientů je nejlepší dík za dobře odvedenou práci

Pan Viceník nám pomohl zrealizovat náš dlouholetý sen o koupelně. Tímto mu ze srdce děkujeme za kvalitně odvedenou práci. Každé naše přání splnil na jedničku. Pochvalu si zaslouží i pan Bednařík a syn za elektroinstalaci a také pan Horký za vodo-topo. Nenašli bychom široko daleko lepší firmu na jakoukoliv práci. Určitě jsme se neviděli naposled, je fajn vědět, že můžeme zavolat někomu, komu plně důvěřujeme, a víme, že nezklame. Vřele doporučujeme, luxusní práce.

Yvonne Frank z Facebooku

S prací pana Viceníka jsme moc spokojeni. Doporučili jsme ho i naší babičce. Babička je nadšena:))
Skvělá precizní práce a spolehlivost.
Více takových řemeslníků.

Veronika z Facebooku

Děkujeme za velmi zdařilou realizaci rekonstrukce dle našeho návrhu. Spolupráce, spolehlivost, zodpovědnost, ochota k jednání a hlavně šikovné ruce. Přejeme spoustou dalších spokojených zákazníků.

My jsme velmi spokojení. Už se těšíme na další spolupráci

Lenka a Petr

Koupelny Zlín vřele doporučuji. Perfektně provedená renovace koupelny dle našeho návrhu. Pan Vícenik je profík, skvělá domluva skvělé odvedená práce, prostě top👏(nebojím se o něj říct že je to takový koupelnový bůh 😊). Vše provedl jak jsme si přáli a to myslím že některé naše požadavky byly náročné. Kdo touží po koupelně z které návštěvám cinknou zuby úžasem o podlahu tak určitě neváhejte oslovit Koupelny Zlín. Novou koupelnu máme už několikátý týden a stále ji chodím obdivovat je prostě úžasná.
Moc děkujeme

Opluštilovi z Facebooku

Perfektně provedena práce, bezproblémové jednání a ochota. Kompletní servis 👍Mohu doporučit. V případě potřeby budu určitě opět kontaktovat p. Víceníka.

Věruška z Facebooku

S panem Víceníkem maximální spokojenost. Už pro nás dělal spoustu realizace v domě. Perfektně odvedená práce, než jsme přišli domů z práce vše bylo hotové. Vřele doporučuji. Děkujeme

Radka z Facebooku

Moc děkujeme panu Víceníkovi za velmi zdařilou realizaci rekonsktrukce dle našeho návrhu. Včetně práci pana Horkého vodo-toto a elektroistalací pan Bednařík a syn. Půldomky jsou v tomto jedno překvapení (jeden problém) za druhým, přesto nic nebylo problém neřešitelný. Spolupráce bez problémů, spolehlivost, snahu vyjít vstříc i v nestandardní denní pracovní dobu opravdu oceňujeme. Přejdeme spoustou dalších spokojených zákazníků. My jsme spokojeni 😊.

Eva z Facebooku

Děkujeme za dobře odvedenou práci, s panem Vicenikem jsme byli spokojeni, věděl co dělá. Je spolehlivý a šikovný. Koupelna se povedla a moc se nám líbí.

Jirka z Facebooku

Moc dekuji jeste jednou touhle cestou. Pan z teto firmy mi v havarijnim stavu zachranoval koupelnu. V dnesni dobe neuveritelne, ze si pan Vicenik jeste tyz den nasel vecer cas. Chvalim za perfektni, mile a ferove jednani a jeste vic za profesinonalni dovednosti a precizni praci. Po dohodnute cene navic jeste pan Vicenik sam od sebe v nasem najemnim byte nasel dalsi nedokonalosti a ty opravil nad ramec zdarma. Za to take moc dekuji. At se Vam dari !

Zdenka z Facebooku

Spolehliví, ochotni, pracovití.Krasná práce.Moc děkujeme za rychlou realizaci😁

Gábina z Facebooku

Ráda bych poděkovala za realizaci plotu v tak náročném terénu 😃. Určitě firmu doporučuji. Spolehlivost, preciznost, uklidili po sobě a práci dokončili ještě před termínem. Naprostá spokojenost od prvotního kontaktu až po dokončení práce.

Sabina z Facebooku

Chlapi mi nedělali jen koupelnu, ale rekonstruovali celý byt cca 100m2. Šlo to až na cihly a dělalo se vše znova. Nové stavebné otvory, překlady v nosných zdech, omítky, obklady, sádrokartony... Prostě kompletka. A musím říct, že to udělali luxusně!

Jakub z Facebooku

Sehnat dnes kvalitního a spolehlivého řemeslníka je dost těžké. Tihle jsou super, noc nebyl problém, všechno zařídili a práce byla precizní... dekuji!
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
5/2020 Po roce opět výborná zkušenost, tentokrat máme zbrusu nový chodník! Škoda po něm chodit!! Během dvou dnů bylo hotovo!
🍀🍀🍀🍀🍀

Jana z Facebooku

Děkujeme za krásnou koupelnu. Vše probíhalo dle domluvy, oceňujeme hlavně vstřícné jednání, nic nebyl problém. Dana Křiváková

Dana z Facebooku

Doporučuji,velmi kvalitně odvedená práce
👍👍👍
Ochota, skvělé jednani

Sandra z Facebooku

Při kompletní rekonstrukci domu jsem slovo "problém" za celou dobu neslyšel. Preciznost, profesionální přistup, vstřícné jednání, dochvilnost, naprostá spokojenost, rozhodně doporučuji.👍

David z Facebooku

Zrucnost,dobre odvedena prace,na cem jsme se domluvili,tak udelali.Bezproblemovi a dochvilni..My jsme maximalne spokojeni.Panove vi co delaji..

Drahomíra z Facebooku

Spolehlivé jednání,důvěra, vstřícnost a hlavně férové jednání 😉😊.

Gabriela z Facebooku

Precizní práce, skvělá domluva. Koupelny Zlín určitě doporučuji.

Adam z Facebooku
Koupelny Viceník Zlín

Koupelny Viceník
Pančava 582
760 01 Zlín

Sledujte nás

Facebook