Co o nás napsali naši klienti

Spokojenost našich klientů je nejlepší dík za dobře odvedenou práci

Koupelny Zlín vřele doporučuji. Perfektně provedená renovace koupelny dle našeho návrhu. Pan Vícenik je profík, skvělá domluva skvělé odvedená práce, prostě top👏(nebojím se o něj říct že je to takový koupelnový bůh 😊). Vše provedl jak jsme si přáli a to myslím že některé naše požadavky byly náročné. Kdo touží po koupelně z které návštěvám cinknou zuby úžasem o podlahu tak určitě neváhejte oslovit Koupelny Zlín. Novou koupelnu máme už několikátý týden a stále ji chodím obdivovat je prostě úžasná.
Moc děkujeme

Opluštilovi z Facebooku

Perfektně provedena práce, bezproblémové jednání a ochota. Kompletní servis 👍Mohu doporučit. V případě potřeby budu určitě opět kontaktovat p. Víceníka.

Věruška z Facebooku

S panem Víceníkem maximální spokojenost. Už pro nás dělal spoustu realizace v domě. Perfektně odvedená práce, než jsme přišli domů z práce vše bylo hotové. Vřele doporučuji. Děkujeme

Radka z Facebooku

Moc děkujeme panu Víceníkovi za velmi zdařilou realizaci rekonsktrukce dle našeho návrhu. Včetně práci pana Horkého vodo-toto a elektroistalací pan Bednařík a syn. Půldomky jsou v tomto jedno překvapení (jeden problém) za druhým, přesto nic nebylo problém neřešitelný. Spolupráce bez problémů, spolehlivost, snahu vyjít vstříc i v nestandardní denní pracovní dobu opravdu oceňujeme. Přejdeme spoustou dalších spokojených zákazníků. My jsme spokojeni 😊.

Eva z Facebooku

Děkujeme za dobře odvedenou práci, s panem Vicenikem jsme byli spokojeni, věděl co dělá. Je spolehlivý a šikovný. Koupelna se povedla a moc se nám líbí.

Jirka z Facebooku

Moc dekuji jeste jednou touhle cestou. Pan z teto firmy mi v havarijnim stavu zachranoval koupelnu. V dnesni dobe neuveritelne, ze si pan Vicenik jeste tyz den nasel vecer cas. Chvalim za perfektni, mile a ferove jednani a jeste vic za profesinonalni dovednosti a precizni praci. Po dohodnute cene navic jeste pan Vicenik sam od sebe v nasem najemnim byte nasel dalsi nedokonalosti a ty opravil nad ramec zdarma. Za to take moc dekuji. At se Vam dari !

Zdenka z Facebooku

Spolehliví, ochotni, pracovití.Krasná práce.Moc děkujeme za rychlou realizaci😁

Gábina z Facebooku

Ráda bych poděkovala za realizaci plotu v tak náročném terénu 😃. Určitě firmu doporučuji. Spolehlivost, preciznost, uklidili po sobě a práci dokončili ještě před termínem. Naprostá spokojenost od prvotního kontaktu až po dokončení práce.

Sabina z Facebooku

Chlapi mi nedělali jen koupelnu, ale rekonstruovali celý byt cca 100m2. Šlo to až na cihly a dělalo se vše znova. Nové stavebné otvory, překlady v nosných zdech, omítky, obklady, sádrokartony... Prostě kompletka. A musím říct, že to udělali luxusně!

Jakub z Facebooku

Sehnat dnes kvalitního a spolehlivého řemeslníka je dost těžké. Tihle jsou super, noc nebyl problém, všechno zařídili a práce byla precizní... dekuji!
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
5/2020 Po roce opět výborná zkušenost, tentokrat máme zbrusu nový chodník! Škoda po něm chodit!! Během dvou dnů bylo hotovo!
🍀🍀🍀🍀🍀

Jana z Facebooku

Děkujeme za krásnou koupelnu. Vše probíhalo dle domluvy, oceňujeme hlavně vstřícné jednání, nic nebyl problém. Dana Křiváková

Dana z Facebooku

Doporučuji,velmi kvalitně odvedená práce
👍👍👍
Ochota, skvělé jednani

Sandra z Facebooku

Při kompletní rekonstrukci domu jsem slovo "problém" za celou dobu neslyšel. Preciznost, profesionální přistup, vstřícné jednání, dochvilnost, naprostá spokojenost, rozhodně doporučuji.👍

David z Facebooku

Zrucnost,dobre odvedena prace,na cem jsme se domluvili,tak udelali.Bezproblemovi a dochvilni..My jsme maximalne spokojeni.Panove vi co delaji..

Drahomíra z Facebooku

Spolehlivé jednání,důvěra, vstřícnost a hlavně férové jednání 😉😊.

Gabriela z Facebooku
Koupelny Viceník Zlín

Koupelny Viceník
Pančava 582
760 01 Zlín

Sledujte nás

Facebook